Dekoratif Havuz yapımı çevresel görsel amaçlı yada tarzınıza uygun olarak yapılmaktadır. Tercihen bu tür havuzları bahçelerde, oyun parklarında, parklarda, yazlıklarda, restoranlarda, kafe içi veya bahçelerinde, eğlence mekanlarında yaptırılmaktadır.

Dekoratif Pro Havuzlar

Dekoratif Havuz Yapımında normal havuzlara nazaran daha farklı malzemelerden yararlanılmaktadır. Kayalık figürleri, şelale türleri, özel tarzlar, mermer, kum, fıskiyeli şeklinde dekoratif havuzlar olmaktadır.

Dekoratif Kanallı Akar Havuzlar

Çevremizde gezerken yada parklarda gördüğünüz küçük havuzların geneline dekoratif havuz denmektedir. Bu tür dekoratif havuz fiyatları malzeme kullanımına ve çeşidine göre fiyatlandırılır.

Dekoratif havuzlar kimi zaman müşterilerimizin geniş evleri olanları ev içinde küçük dekoratif havuzlarda yaptırmaktadırlar. Dekoratif havuzların dışarı yapımı ile ev yada otel benzeri yapı içerisinde olanlarının yapımı çok farklı özelliklere sahiptir. Su betonarmeyi çürüttüğünden iç dekoratif havuzlar çok dikkatli bir şekilde profesyonellere yaptırılması gerekmektedir.

Dekoratif Havuz

Dekor çatlakları su sızdırdığında yapı alanına zarar verecek ölçüde aşınmaya sebep olmaktadır. Firma olarak yaptığımız işlerde bugüne kadar kusurlu bir havuz yapımımız olmamıştır. Profesyonel mühendis ve kadromuzla en kaliteli havuzları inşa etmeye devam etmekteyiz.

Arayın!