Sauna Nedir? Sauna, ülkemizde Fin Hamamı adı ile de bilinir. Özellikle SPA ve masaj merkezlerinde bulunan saunalar, bazı spor tesislerinde de ziyaretçilere sunulan seçeneklerden biridir. Oldukça eski bir tarihi bulunan sauna, sağlık açısından pek çok fayda barındırır. Bu saunaların (Fin Hamamlarının) yapımı firmamız tarafından en mükemmel şekilde dekore edilip anahtar teslimi projelerle müşterilerimize teslim edilir.

Sauna Hangi Malzemelerden Yapılır?

Isı izolasyon malzemeleri olarak saunanın yapımında cam veya taş yünü kullanılılır. Böylelikle sauna yapılan mekanın ısı izolasyon özeliği de artmış olacaktır. Isı izolasyon konusu aynı zamanda sauna yapımının en temel ihtiyaçlarından biri olurken, saunadan beklenen yüksek performans için de önem taşımaktadır.

Adana Sauna

Sauna yaptırmak istiyorsanız mutlaka firmamızdan teklif almanızı öneririz. Bu konuda size en makul sauna yapımı hakkında fiyatları sunup en ideal sauna yapım hizmetini sunacağız.

Sauna malzemeleri tedarikçisi olan firmamız da bu konuda diğer sauna yapım hizmeti veren kişilere ürünleri ile destek vermektedir. Evinize, otelinize, konaklama ve tesis türü alanlara saunalar yapmakta ve anahtar teslimi hizmetler sunmaktayız.

Sauna Modellerini görmek isterseniz sizlere whatsapp hattımızdan resimleri gönderebilir ve aralarından en şık sauna modellerini seçerek tarzınıza uygun bir sauna yaptırabilirsiniz.

Adana Sauna
  • Sauna Fiyatları
  • Sauna Yapımında Kullanılan Malzemeler
  • Sauna İnşası
  • Sauna Eve Yapılırmı

Arayın!